![](https://www.tsaknakisbros.gr/wp-content/uploads/2022/06/st-michael-eppan-logo-1-e1654524778999.png)
Η θεμελιώδης αρχή της Cantina ST. Michael Eppan είναι ο σεβασμός στο σταφύλι για τη δημιουργία κρασιών με μεγάλη δυναμική και προσωπικότητα. Η μεταμόρφωση των σταφυλιών συντελείται στο κελάρι, το οποίο οφείλεται στον επιτυχημένο συνδυασμό της παράδοσης και της καινοτόμου τεχνολογίας της οινοποίησης. Ο Hans Terzer, οινοποιός του ST. Michael Eppan από το 1977 είναι ο άνθρωπος πίσω από το όραμα και ένας από τους πρωτοπόρους του Alto Adige.